Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius Yayınları   Çağdaş Türk Yazarları   Selda Çolak   Peynirli Ekmek
 

Peynirli Ekmek  

Selda Çolak
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 8,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 7,60 TL
telefondan alışveriş 82839

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius Yayınları
Baskı Tarih: Ekim 2008
Sayfa: 102
Indirim: %5

Bu kitaba oy verin: (36 oy)
Yorum Yaz


Bu kitaplar da ilginizi çekebilir

Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius Yayınları
Dizi: Çağdaş Türk Yazarları

Baskı Tarih: Ekim 2008

Sayfa: 102

İndirim: %5

Boyut: 12,5x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 8,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 7,60 TL

Arka Kapak

Artık gitmeliyim, dedi Rüzgar. Oturduğu yerden doğrulmaya çalıştı. Kalkamadı. Başı dönüyordu. Farkında olmadan rakıyı biraz fazla kaçırmıştı galiba. Yamaç’ın içme istersen dediği son kadehi içmemesi gerektiğini anladı ama artık çok geçti.

Tesadüfen, sabaha karşı şehre gitmek üzere yola çıkmış bir minibüse denk geldiler. Arka taraf erzak dolu olduğu için; öndeki tek kişilik koltuğa, iki kişi oturmak zorunda kaldılar. Gidecekleri yol çok uzun olmasa da, Rüzgar'ın titremesini hissettiği an üzerini yavaşça ceketiyle örttü Yamaç. Rüzgar'da buna karşılık başını bu yabancının omzuna iyice yasladı. Bıraktı kendini. Alabildiğine, savunmasızca bıraktı. Bir yandan içi kıpırdanıyor, bir yandan başı dönüyor, bir yandan rüya görüyor gibiydi. Yamaç, ceketin altından belli etmemeye çalışarak elini tuttu Rüzgar’ın. Yasak bir köyde, sabaha karşı, ilk defa birbirleriyle buluşmuşken, bir yasağı beraber kırmanın tadını çıkartıyorlardı. Birbirlerine bu kadar yabancı, birbirlerine bu kadar yakınlardı. Çocukluklarına ait bir koku duyup, tanıdık bir tat alıyorlardı sanki. Hoşlarına gitti bu huzur, düşünmediler derinini. Yamaç o an Rüzgar’a sarılmanın, ona dokunmanın keyfini o kadar güçlü hissediyordu ki, engelleyemedi içindeki bu gücü… Belki de ilk defa, bu kadar serbest bıraktı kendini... bir daha hiç bırakmayacağı kadar…

Yazarla Tanışma

Yaşam Öyküsü
Selda Çolak, 1979’da Kocaeli’nde doğdu. İTÜ Çevre Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği mezunu. İstanbul’da yaşıyor. Geziyor, yürüyor, kamp kuruyor, spor yapıyor, davul çalıyor, at biniyor, kürek çekiyor, hayatı seviyor. İstanbul aşığı. 2004’ten bu yana bir kimya şirketinde çalışıyor. İlk kitabı. İkincisi olur mu bilmiyor. Yüreğinin derinliklerini, hissettiklerini, yaşadıklarını, tüm çıplaklığıyla anlatıyor. Herkese savunmasızca yüreğini sunuyor bu kitapta.
 
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: