Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius Yayınları   İş Ekonomi    Metin Can    KOBİ 4.0 Nasıl Olunur?
 

KOBİ 4.0 Nasıl Olunur?  

Metin Can
Baskısı yok

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius Yayınları
Baskı Tarih: Şubat 2018
Sayfa: 293

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius Yayınları
Dizi: İş Ekonomi

Baskı Tarih: Şubat 2018

Sayfa: 293

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: Baskısı yok

Arka Kapak

4. Sanayi Devrimi'ni hepimiz gündemimize almak, hatta gündemin birinci sırasına koymak zorundayız. Özellikle KOBİ’lerin bu konudaki çalışmaları ve yayınları heyecanla izlemesini öneriyorum.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü
Üretimi destekleme misyonumuz çerçevesinde, küresel rekabet yolculuğunda da KOBİ’lerimizin yanında yer alıyor; değerli gazeteci yazar Metin Can’ın deneyim ve araştırmaları ile KOBİ’lerimizin Endüstri 4.0’a dönüşüm yolundaki tecrübelerinin derlendiği bu kitabın, yeni başarı hikayelerine esin kaynağı olmasını diliyoruz. Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze
Dünya ekonomilerini yeniden dizayn eden dijital bir devrim ile karşı karşıyayız. Uzun süredir bu alanda araştırmalar yapan gazeteci Metin Can da bu anlamda değerli bir çalışmaya imza attı. Bu değişimi başarmış şirketlerin hikâyelerini bulup, harika bir dilde özetlemiş. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk endüstri 40 arşivini oluşturmuş.
İKMİB Başkanı Murat Akyüz


Metin Can’ın 4.0 Sanayi Devriminin gerekliliği konusunda önemli çalışmalarını yakından takip etmekteyim. Elimizde bulunan bu eser de yapılan uzun ve kapsamlı çalışmaların bir sonucu olarak son derece önemli bir kaynak niteliği taşıyor.
İMES Başkanı Kemal Akar
Türkiye'deki şirketlerin yurtdışında markalaşmasını hedefleyen programlarda KOBİ'lere yönelik fırsatlar arttı. Kitapta bu vizyona dair de önemli ipuçları yer alıyor.
Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Salim Çam
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: