Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius Yayınları   Din    Bahar Umurtak   Dünya Bir Meyve Bahçesidir
 

Dünya Bir Meyve Bahçesidir  

Bahar Umurtak
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 20,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 12,00 TL
telefondan alışveriş 201096

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius Yayınları
Baskı Tarih: Şubat 2018
Sayfa: 113
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius Yayınları
Dizi: Din

Baskı Tarih: Şubat 2018

Sayfa: 113

İndirim: %40

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 20,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 12,00 TL

Arka Kapak

Dünya Bir Meyve Bahçesidir spiritüel, felsefi ve metapsişik bir kitaptır. “İnsan kimdir?”, “Dünyaya niçin gelmiştir?” gibi sorulara cevap arayan okuru, kendine varma ve kendi olma yolunda düşünmeye sevk etmek için kaleme alınmıştır.
“Soruyu soran cevabı bilir” denir. Soru açılmışsa, cevabı mutlaka gelecektir… Ama cevaplar bir başkasından değil, kendimizden kendimize gelmelidir. Özgür olmak budur. İnsanın kendine varışı hakikiyete varışıdır. Ancak insan, “sevgi” olmadan hakikiyete ulaşamaz. Bunun için BİRLİK olmalıdır. Birlik olduğunda ancak; hepimizin hepimiz olduğunu ve tüm yaşamın “tek”liğini idrak edebilir. İçinde yaşadığımız KIYAMET olarak adlandırılan bu dönem, dünya insanlığının “tanrısal öz gücü”nü idrak ederek yaşamsallaştırdığı en güçlü dönemdir. Bu toplu bir uyanıştır.
Kuran-ı Kerim der ki “Oku. Kendin ol, herkes ol ve oku” Ancak o zaman insan, beşeriyetten kurtulup “hakiki insan” olabilir.
Hepimiz kendimizi okuyabiliriz... Hepimiz kendi kitabımızı yazabiliriz ve bu dönem artık, yazmalıyız Ben, beni yazdım; insanı anlattım. Ancak insan, her okuyanda yeniden ve yeniden yaratılmakta.... Her okuyanda okunan insan, "tek" bir insan olduğunda, dünya insanlığı birlik olacak ve bu gerçekleştiğinde, her birimizin yüreğindeki SEVGİ, BARIŞ, UMUT ve İNSANLIK tek bir yürek olacak. O yürek rahmet olacak tüm yaşama... O gün tüm insanlık tek bir “ışık” olacak. İşte HAKİKİ İNSAN o gün, hepimizin yüreğinden yaşama doğacak.
O gün bugündür.... "Oku" der. "Oku ama kendini oku"

Yazarla Tanışma

Yazarın diğer kitapları
Geçiş
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: