Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Din    Ediz Sözüer   Olağanüstü Bir Hazinenin Keşif Yolculuğu
 

Olağanüstü Bir Hazinenin Keşif Yolculuğu  

Ediz Sözüer
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 38,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 22,80 TL
telefondan alışveriş 200872

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Ekim 2017
Sayfa: 688
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius
Dizi: Din

Baskı Tarih: Ekim 2017

Sayfa: 688

İndirim: %40

Boyut: 16x23 cm

Hamur: 2

Etiket: 38,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 22,80 TL

Arka Kapak

Kâinatin Sirrini Kesfeden Kitaplarla Tanisin

Bu çalisma, sizi içerdigi yüksek hakikatler ve büyük ilmî kesiflerle sasirtacak, bazilariniza "Simdiye kadar nasil olur da duymamisim" dedirtecek, dünyanin her kösesinde ve her kesim insanda hayranlik uyandiran inanilmaz bir eserle tanistirmak için kaleme alindi.
Iste kâinatin bilinmez ve gizli kalmis esrari olan ve insanligin sürekli merak ettigi Varolusun Üç Temel Sorusu: "Bu kâinat ve içindekiler nereden geldi, nereye gidecekler ve burada ne için bulunuyorlar ve vazifeleri nelerdir? Yani biz burada ne yapiyoruz?" Eserlerin Inceleme Konusu: Bir insanin en önemli meselesi olan bu üç temel sorunun cevabini, ilahî vahyin isigi ve aklin ortak rehberligi ile; aklî deliller kullanarak dogru olarak vermektir.
Tüm insanligin ihtiyaci olan ve varligin temel gerçekligini arayan herkese hitap eden ve bilim dünyasini ve bilim insanlarini daha da derinden ve yakindan ilgilendiren ve ilahî vahyin eliyle getirilen yüksek hakikatler, bu eserlerle yeniden kesfediliyor ve aklî metotlarla tamamen ispat ediliyor. Özellikle kuantum fiziginin ve astronominin günümüzde geldigi asamada, tam da en ileri noktaya gidilerek esyaya, kâinata ve insana dair olan üç temel soruya cevap arandigi günümüzde; bilim ve bu eserler, artik ayni alana giren konulari incelemektedirler ve ayni çalisma sahasini paylasmaktadirlar.
Içinde bilime ve ögrenmeye dair, karsi konulmaz bir merak ve tutku bulunan insanlar için manevî bir ilim hazinesi olan bu eserlerin adi: RISALE-I NUR'dur. Sizi büyük bir hazinenin kapisindan içeriye davet ediyoruz ve anahtarini da bu çalismamizla elinize veriyoruz. Lütfen Içeriye Buyrun
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: