Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Araştırma    İlyas Yalçın    Proje Adam
 

Proje Adam   

İlyas Yalçın
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 14,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 8,40 TL
telefondan alışveriş 200645

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Mayıs 2017
Sayfa: 130
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin: (1 oy)
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius
Dizi: Araştırma

Baskı Tarih: Mayıs 2017

Sayfa: 130

İndirim: %40

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 14,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 8,40 TL

Arka Kapak

Projeler baslangici ve sonu olan çalismalardir. Her projenin mutlaka bir yerde sonlandirilmasi gerekir. Sonlandirilan projelerin çiktilari basarili veya basarisiz olabilir. Bununla birlikte, projelerin ürettigi en önemli deger ve gelecek çalismalara isik tutacak veriler, ögrenilmis derslerdir. Ögrenilmis derslerin çikartilmasi, kayit altina alinmasi ve paylasilmasi ayni hatalarin tekrar edilmesini en aza indirecektir.
Ögrenmenin en kolay ve ucuz yolu baskalarinin tecrübelerinden faydalanmaktir. Basarilar bize ilham verirken basarisizliklar ders verir. Iletisimin ve bilgiye ulasmanin kolaylastigi günümüzde baskalarinin hatalarini tekrarlayarak ilerlemek anlamsiz olacaktir. Toplam faydanin arttirilmasi için her bireye düsen, görev tecrübelerini daha fazla paylasmasi olacaktir.
Bu kitap transformasyon sürecinden geçen bir sirkette proje yönetim ofisinin kurulusu esnasinda ve sonrasinda yürütülen projelerde edinilen tecrübelerin, ögrenilmis derslerin, basarilarin ve basarisizliklarin paylasilmasi amaciyla kaleme alinmistir. Kitap içerigi, teorik ya da teknik bilgiler yerine yapilan çalismalarin birinci agizdan anlatildigi anilardan olusmaktadir.
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: