Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Eğitim   Neslihan Meltem Baltacıoğlu   Basic Turkish I
 

Basic Turkish I  

Neslihan Meltem Baltacıoğlu
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 45,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 27,00 TL
telefondan alışveriş 200533

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Mart 2017
Sayfa: 111
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius
Dizi: Eğitim

Baskı Tarih: Mart 2017

Sayfa: 111

İndirim: %40

Boyut: 21x29,5 cm

Hamur: 1

Etiket: 45,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 27,00 TL

Arka Kapak

Bu kitapla Türkçe ögrenmek isteyen yabancilarin Türkçe okuma, yazma, konusma ve dinleme becerilerinin gelistirilmesi amaçlanmaktadir. Türk kültürü ve gündelik yasami kitabin önemli bir parçasini olusturmaktadir. Ögrenicilerin selamlasma ve tanismayla ilgili günlük dildeki basit ifadeleri anlayabilmeleri; kisa ve basit metinlerdeki ad, sözcük ve ifadeleri kavrayabilmeleri; basit karsilikli konusmalara katilabilmeleri; simdiki zamanda günlük etkinlikleri hakkinda konusabilmeleri ve basit ifadelerle/tümcelerle kendileri hakkinda yazabilmeleri amaçlanmaktadir. Bu kitabin içerigi Avrupa Konseyi Dil Politikalari Birimi’nce olusturulmus olan Avrupa Dil Portfolyosu’nun A1 düzeyinin ilk yarisina denktir.

Bu kitap yirmi bes yillik çalismanin bir ürünü. Bu kitapla yabancilara Türkçe ögrettigim yirmi bes yilin sonunda anadilimi ve çok severek yaptigim isimi herkesle paylasmak istedim. Iste bu kitabi yazmamin asil nedeni bu. Umarim, Türkiye’de ya da dünyanin herhangi bir yerinde Türkçe ögrenenlere ya da ögretenlere bir katkim olur.

This book intends to develop Turkish reading, writing, speaking and listening skills of the foreigners who want to learn Turkish. The Turkish culture and the daily life constitute a major part of the book. It’s aimed for the learners to understand simple expressions in casual language related with salutation and introduction; comprehend the nouns, words and expressions reported in short and simple texts that they are familiar with; become involved in simple conversations, speak about their casual activities in the present tense, and write about themselves with simple expressions/sentences. The content of this book is equivalent to the first half of A1 level of the European Language Portfolio created by the European Council Language Policy Division.

This book is a product of twenty-five years of work. By virtue of this book, I wanted to share with everyone my mother tongue, which I have taught for twenty-five years, and my profession that I enjoyed a lot. That’s the actual reason why I wrote this book. I hope I will contribute to the efforts of those who are learning or teaching Turkish at anywhere in Turkey or in the world.

Yazarla Tanışma

Yazarın diğer kitapları
Basic Turkish II
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: