Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Eğitim   Neslihan Meltem Baltacıoğlu   Basic Turkish II
 

Basic Turkish II  

Neslihan Meltem Baltacıoğlu
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 45,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 27,00 TL
telefondan alışveriş 200532

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Mart 2017
Sayfa: 116
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius
Dizi: Eğitim

Baskı Tarih: Mart 2017

Sayfa: 116

İndirim: %40

Boyut: 21x29,5 cm

Hamur: 1

Etiket: 45,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 27,00 TL

Arka Kapak

Bu kitapla Türkçe ögrenmek isteyen yabancilarin Türkçe okuma, yazma, konusma ve dinleme becerilerinin gelistirilmesi amaçlanmaktadir. Türk kültürü ve gündelik yasami kitabin önemli bir parçasini olusturmaktadir. Ögrenicilerin kendileri, aileleri ve çevreleriyle ilgili sözcükleri/ifadeleri anlayabilmeleri, ayni konularda kisa metinler okuyup yazabilmeleri: geçmis zamanda günlük etkinlikleri hakkinda konusabilmeleri ve yazabilmeleri; simdiki zamanda ya da geçmiste yasadiklari yere iliskin bilgiler verebilmeleri amaçlanmaktadir. Bu kitabin içerigi Avrupa Konseyi Dil Politikalari Birimi’nce olusturulmus olan Avrupa Dil Portfolyosu’nun A1 düzeyine denktir.

Bu kitap yirmi bes yillik çalismanin bir ürünü. Bu kitapla yabancilara Türkçe ögrettigim yirmi bes yilin sonunda anadilimi ve çok severek yaptigim isimi herkesle paylasmak istedim. Iste bu kitabi yazmamin asil nedeni bu. Umarim, Türkiye’de ya da dünyanin herhangi bir yerinde Türkçe ögrenenlere ya da ögretenlere bir katkim olur.

This book intends to develop Turkish reading, writing, speaking and listening skills of the foreigners who want to learn Turkish. The Turkish culture and the daily life constitute a major part of the book. It’s aimed for the learners to understand the words/expressions related with them, their families and surroundings; become involved in simple conversations, speak about their casual activities in the present and past tense; write about themselves with simple expressions/sentences in the present and past tense; read and write related short texts, and be able to give information about the place where they live/lived. The content of this book is equivalent to A1 level of the European Language Portfolio created by the European Council Language Policy Division.

This book is a product of twenty-five years of work. By virtue of this book, I wanted to share with everyone my mother tongue, which I have taught for twenty-five years, and my profession that I enjoyed a lot. That’s the actual reason why I wrote this book. I hope I will contribute to the efforts of those who are learning or teaching Turkish at anywhere in Turkey or in the world.

Yazarla Tanışma

Yazarın diğer kitapları
Basic Turkish I
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: