Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius Yayınları   Çağdaş Türk Yazarları   Işıl Ertören David    Limon Kokan Bir Gün
 

Limon Kokan Bir Gün   

Bazen tek gereken şey, biraz farklı olmak
Işıl Ertören David
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 25,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 23,75 TL
telefondan alışveriş 179464

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius Yayınları
Baskı Tarih: Şubat 2013
Sayfa: 281
Indirim: %5

Bu kitaba oy verin: (3 oy)
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius Yayınları
Dizi: Çağdaş Türk Yazarları

Baskı Tarih: Şubat 2013

Sayfa: 281

İndirim: %5

Boyut: 12,5x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 25,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 23,75 TL

Arka Kapak

Meltem’in kilo sorunu vardı. Kiloları mutluluğunun ve başarısının önünde kasvetli ve karanlık bir duvar gibi yükseliyordu; aşk hayatı da yolunda gitmiyordu, kariyeri de.


Sonra bir gün, Meltem bu soruna bir çare bulmaya karar verdi. Tekrar zayıflayacak, hayatını düzene koyacak, belki de yeni aşklara yelken açacaktı. Kısacası yeniden doğacaktı. Bunun için hipnoz yoluyla hastalarını zayıflatmasıyla ünlü bir hipnoterapiste gitmeye karar verdi. Ancak bu masum hipnoz çok geçmeden bilinçaltının başka karanlık kapılarını aralamaya başladı ve Meltem hisleri, anıları ve unutmaya çalıştığı korkunç deneyiminden oluşan ruhsal bir fırtınanın tam ortasında buldu kendini.

Işıl Ertören David üç büyüleyici öykü kitabından sonra bu kez umut, aşk ve bilinçaltının karanlık sırları üzerine çarpıcı bir romanla okurlarını selamlıyor.

Yazarla Tanışma

Yaşam Öyküsü
Işıl Ertören David, 1965 yılında Bafra'da doğdu. Ortaöğrenimini İstanbul Kandilli Kız Lisesinde tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi psikoloji bölümünden mezun oldu. Daha sonra endüstri psikolojisi alanında İngiltere'nin Galler Üniversitesi, Cardiff Kolejinde mastırını, Bristol Üniversitesin de ise doktorasını yaptı. Doktora sonrası Türkiye'ye dönerek bir müddet Samsun'da 19 Mayıs Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi psikoloji bölümünde öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1998 yılında bu görevinden ayrılarak, İsviçre'ye taşındı. Yazar halen İsviçre'nin Cenevre şehirinde yaşamakta olup, evli ve iki çocuk annesidir.
 
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: